Wschód słońca nad Wawelem widziany z Błoń. (Październik)Wiosna na Bulwarach Wiślanych obok Jubilatu. (Kwiecień)Wokalistka zespołu Bel Air de Forró z Brazylii, biorącego udział w festiwalu EtnoKraków / Rozstaje. (Lipiec)Kościół Mariacki i Sukiennice o zachodzie słońca. (Wrzesień)Turysta fotografuje obrazy sprzedawane obok Bramy Floriańskiej. (Wrzesień)Most Piłsudskiego zabezpieczony foliami na czas remontu. (Czerwiec)Krucyfiks w kościele Piotra i Pawła. (Grudzień)Uczestnicy Marszu Jamników gromadzą się pod Barbakanem w oczekiwaniu na przemarsz ul. Floriańską. (Wrzesień)Poranek na Błoniach, w tle Wawel. (Październik)Muzyka na żywo do jednego ze spektakli w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych, wystawianego przed Galerią Krakowską. (Lipiec)Fort Benedykt, jednego z kilkudziesięciu zbudowanych przez Austro-Węgry fortów w obrębie miasta, tworzących na przełomie XIX i XX wieku tzw. Twierdzę Kraków (Festung Krakau). (Grudzień)Festiwal Starych Gier Komputerowych, organizowany na terenie Biblioteki Wojewódzkiej. (Październik)Brama Floriańska widziana od strony przybierających jesienne kolory Plant. (Październik)Ludzie tańczą spontanicznie pod sceną podczas festiwalu EtnoKraków / Rozstaje. Na scenie krakowski zespół Pokrzyk. (Lipiec)Szkicowniki Andrzeja Wajdy z jego podróży po Japonii, prezentowane na wystawie czasowej w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, którego to budowy słynny reżyser był inicjatorem. (Grudzień)Grupy rekonstrukcji historycznej biorące udział w corocznym Święcie Rękawki na Kopcu Krakusa. (Kwiecień)Skuter zaparkowany w jednej z uliczek Kazimierza. (Grudzień)Wędkarze na Bagrach o wschodzie słońca. (Październik)Jedna z tradycyjnych szopek krakowskich, prezentowana na Placu Matejki. W okresie świątecznym oryginalne szopki z wcześniejszych edycji konkursu prezentowane są w przestrzeni miejskiej w obrębie całego miasta. (Grudzień)Uczestnicy Biegu Sylwestrowego przebiegają obok Kościoła Mariackiego. Tradycją biegu jest, że wielu uczestników traktuje rywalizację sportową  dość luźno, biegnąć w mniej lub bardziej wymyślnych przebraniach. (Grudzień) Stara kamienica o charakterystycznym kształcie przy ul. Parkowej na Podgórzu. (Grudzień)Ludzie tańczą spontanicznie podczas festiwalu EtnoKraków / Rozstaje. (Lipiec)Widok na Kazimierz od strony Podgórza. (Grudzień)Para przechodzi przejściem podziemnym pod ul. Konopnickiej. (Wrzesień)


Puby i restauracje na terenie kompleksu Tytano przy ul. Dolnych Młynów. (Październik)Widok na Kościół Mariacki z Wieży Ratuszowej. (Wrzesień)Przemarsz uczestników Marszu Jamników przez ul. Floriańską. (Wrzesień)


Droga do klasztoru Kamedułów na Bielanach. (Kwiecień)Radiowóz zabezpieczający Bieg Sylwestrowy przejeżdża obok Kościoła Mariackiego. (Grudzień)Detal architektoniczny dawnego hotelu Forum. (Wrzesień)Jeden ze spektakli w ramach Festiwalu Teatrów Ulicznych. (Lipiec)


Widok na ul. Floriańską z balkonu Bramy Floriańskiej. (Wrzesień)Posąg profesora na terenie Ogrodu Profesorskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. (Październik)Zielona skrzynka elektryczna, która stała się dla artysty punktem wyjścia do  stworzenia muralu z robotami przy ul. Zwierzynieckiej. (Wrzesień)Katedra Wawelska o zachodzie słońca. (Wrzesień)


Data wykonaniania: rok 2019.

Użyte aparaty:
Canon EOS 760D (obiektywy: Canon EF-S 18-135mm, Canon EF-S 55-250mm) oraz Sony DSC-RX100